Poradnia

Poradnia Fundacji Salida to miejsce na mapie Wrocławia, do którego zapraszamy osoby z problemem uzależnienia od substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, leki) oraz osoby uzależnione behawioralnie (hazard, gry komputerowe, Internet, nowe technologie, praca, zakupy, seks, pornografia, etc). Udzielamy pomocy również rodzinom i bliskim osób uzależnionych.

Kadra poradni to profesjonalni i certyfikowani psychoterapeuci uzależnień dbający o przyjazne i bezpieczne warunki pracy z drugim człowiekiem. Podstawą naszej pracy jest relacja z pacjentem, a tym samym kontakt pełen zaufania, poszanowania oraz gwarancja poufności.

Przyjmujemy osoby pełnoletnie (bez skierowania), które potrzebują pomocy w związku z problemem nadużywania, uzależnienia bądź współuzależnienia.

Poradnia przyjmuje również osoby, które decyzją sądu bądź nakazem kuratorskim są zobowiązane podjąć terapię.

Pacjenci przyjmowani są po uprzedniej rejestracji telefonicznej bądź osobistej i umawiani na spotkanie konsultacyjne z psychoterapeutą uzależnień.

Rejestracja odbywa się w Poradni Fundacji Salida mieszącej się przy ul. Jedności Narodowej 153/1 we Wrocławiu

lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 14:00-19:00 pod nr telefonu: 71 307 01 49

Poradnia mieści się w kameralnej kamienicy w Śródmieściu Wrocławia. W niedalekiej odległości znajdują się przystanki tramwajowe oraz autobusowe. Wzdłuż ulicy oraz od podwórka dostępne są również miejsca parkingowe.

Nie wymagamy ubezpieczenia!          Wszystkie działania są bezpłatne!

Działania Fundacji są finansowane przez Gminę Wrocław oraz Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!!!!

Projekt jest dofinansowany ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych, będących w dyspozycji Ministra Zdrowia w ramach konkursu przeprowadzonego przez Krajowe Biuro do spraw Przeciwdziałania Narkomanii.