Warsztaty

Uzupełnieniem działań Poradni są Warsztaty Umiejętności psychospołecznych oraz Warsztaty Rozwoju Osobistego prowadzone w wybrane soboty w miesiącu.

Zajęcia realizowane są w formie warsztatowej. Każdy z warsztatów podejmuje inną tematykę (np. radzenie sobie ze złością, asertywność etc). Oferowane przez nas warsztaty skierowane są do osób, które chcą zdobyć nowe umiejętności psychospołeczne, ale nie muszą być uczestnikami procesu terapeutycznego. Na każdy warsztat nabór prowadzony jest oddzielnie.

Zajęcia odbywają się w dwie soboty w miesiącu w godzinach 9:00-12:00. Szczegółowe informacje umieszczane są na naszym funpage.

W ramach naszych działań odbywają się zajęcia Artterapeutyczne. Podczas spotkania dzięki kontaktowi ze sztuką, uruchomiane są emocji, a tym samym zwiększa sie ich świadomości. Wykorzystywana jest każda funkcja artterapii: korekcyjna, edukacyjna i rekreacyjna, za szczególnym uwzględnieniem dwóch pierwszych. Uczestnicy zajęć mogą odreagować frustrację, poszerzyć wiedzę na swój temat oraz temat swojej choroby, wzbogacić życie wewnętrzne i zmniejszyć poczucie lęku.

Zajęcia odbywają się w ostatnią niedzielę miesiąca w godzinach 15:00- 18:00. Szczegółowe informacje umieszczane są na naszym funpage.