cropped-28235182_1420976888031643_7537456255792914586_o-2.jpg

MARIUSZ MARCINIAK

Średnie, policealna szkoła medyczna – technik farmaceutyczny

Partyworker od listopada 2016

Technik farmaceutyczny. Amator podróży bliskich i dalekich,  uznający, że nie ważne czy samolotem, czy autostopem, byleby do przodu. W wolnych chwilach spędza czas na siłowni, spaceruje po Wrocławiu albo ogląda seriale.

ADRIANNA PERCHAŁ

AGATA KOZIELSKA

2016 Studia podyplomowe
Kierunek: Prawo Karne Wykonawcze Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii, Uniwersytet Wrocławski

2013- 2015 Studia magisterskie
Kierunek: Pedagogika opiekuńcza z terapią Uniwersytet Wrocławski

2010 – 2013 Studia licencjackie
Kierunek: Pedagogika opiekuńcza i resocjalizacyjna, Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze

22.10.2016 Zaświadczenie o uczestnictwo w szkoleniu „ zauważ, porozmawiaj, reaguj” Warsztat obejmował rozpoznawanie symptomów krzywdzenia dziecka, sposoby interwencji w sytuacji podejrzenia krzywdzenia dziecka, promocję programu Chronimy Dzieci oraz Polityki Ochrony Dzieci w placówkach.

23.04.2016 Certyfikat Fundacji Robinson Crusoe „ Wspieranie usamodzielnienia- perspektywy, praktyka, postawy” Warsztat obejmował zagadnienia związane z rolą osoby wpierającej usamodzielnienie i metodyką pracy z młodzieżą.

17.12.2015 do 21.12.2015 Zaświadczenie o ukończeniu kursu na wychowawcę wypoczynku

Od 1.09.2017 Wychowawca w Zespole Placówek Resocjalizacyjno- Socjoterapeutycznych w Oławie

6.11.2015-31.07.2017 Wychowawca w placówce opiekuńczo- wychowawczej Stowarzyszenie    SIEMACHA Spot 24/7 we Wrocławiu

09-11.2015 Opiekunka w żłobku „ Zaczarowany Melonik” we Wrocławiu

10-02. 2014 Konsultant w CCIG we Wrocławiu

Jestem ambitna, zaangażowana. Chętnie podejmuje się nowych wyzwań. Swój czas wolny poświęcam na rozwijanie się, zbieranie nowych doświadczeń.